Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/users/logsoft/public_html/wp-content/themes/septera/includes/loop.php on line 268

Analizy logistyczne

logsoft analizy logistyczne

Analizy Logistyczne – Firma Logsoft oferuje swoim klientom przeprowadzenie różnego rodzaju analiz logistycznych, które:

  • pomagają naszym klientom określić potrzeby w stosunku do systemu logistycznego
  • wybrać konkretne rozwiązanie
  • stanowią materiał do przeprowadzenie przez dostawce systemu WMS rzetelnej wyceny. Dotyczy to zarówno autorskiego systemu WMS Lite Logistics jak i systemów innych producentów.
  • stanową pierwszy etap wdrożenia systemu logistycznego

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze wiodących na polskim rynku systemów zarządzania magazynem. Analiza, którą przeprowadzamy zawiera opis procesów logistycznych przebiegających w Państwa firmie i jest niezbędna do przedstawienia przez dostawców oprogramowania wiarygodnej wyceny wdrożenia.


Analizy logistyczne zawierają

Typowa analiza zawiera oprócz opisów procesów logistycznych krok po kroku także propozycje ich zoptymalizowania oraz warunki brzegowe jakie powinien spełniać system informatyczny, który będzie je obsługiwał. Dodatkowo w analizie opisujemy zasoby (sprzęt i pracownicy) niezbędny do realizacji procesów i niezbędny do obliczenia ilości licencji na systemy IT oraz przygotowania zakupów sprzętu komputerowego. W przypadku analiz stanowiących pierwszy etap wdrożenia analiza wykonywana jest pod kontem konkretnego systemu informatycznego wraz z uwzględnieniem jego możliwości, koniecznych dostosowań.


Zakres

Zakres analiz jest zależny od wymagań klienta począwszy od kilkudniowych warsztatów zakończonych notatką po szczegółowe opracowania analizujące każdy aspekt operacji logistycznych.